Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 25.09.2018, 23:34

Синівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шкільна республіка "ТЕМП"

Шкільна республіка «ТЕМП»

(Талановите Ерудоване Молоде Покоління)

ПРЕЗИДЕНТ

ОХРІМЕНКО ІЛОНА

 

Прем’єр-міністр

 КРЕВСУН ОЛЕСЯ  

 

РАДА МІНІСТРІВ

МІНІСТЕРСТВО ДИСЦИПЛІНИ І ПОРЯДКУ

організація чергування по школі

контроль за відвідуванням уроків

робота з порушниками дисципліни

організація рейдів-перевірок

Палаженко Вікторія – 10 клас

Кіптенко Сергій – 9 клас

Литвишко Дмитро – 7 клас

Марченко Ольга - 6 клас

Костян Олег – 8 клас

Романченко Тетяна – 5 клас

МІНІСТЕРСТВО НАВЧАННЯ І ТВОРЧОСТІ

організація взаємодопомоги у навчанні

контроль за відвідуванням уроків

проведення предметних тижнів, олімпіад, конкурсів

консультації з предметів

                                                                                                     

Хокімова Анна – 10 клас

Воробей Віталій – 8 клас

Коваленко Андрій – 8 клас

Сорока Катерина – 7 клас

Хоменко Оксана – 6 клас

Палаженко Єлізавета – 5 клас

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ І ВІДПОЧИНКУ

організація змістовного дозвілля

проведення традиційних шкільних свят

оформлення плакатів, оголошень

організація творчих справ

Жур Аміна – 10 клас

Плиска Ілона – 5 клас

Довгополик Даша – 6 клас

Охріменко Вікторія – 7 клас

Миколаєнко Альона – 8 клас

Сайко Богдан – 8 клас

МІНІСТЕРСТВО СПОРТУ І ТУРИЗМУ

ШУЛЬГА ВЛАДИСЛАВ

Костян Дмитро - 9 клас

Цебро Валентин - 7 клас

Журов Євгеній - 6 клас

Рибалко Вадим - 5 клас

Киян Антон - 5 клас

 

пропагування здорового способу життя

організація спортивних конкурсів

розучування рухливих народних ігор

проведення туристичних конкурсів і змагань

 

МІНІСТЕРСТВО РОБОТИ З МОЛОДШИМИ ШКОЛЯРАМИ

організація позаурочної діяльності

проведення спортивних змагань

організація дозвілля на перервах

Шульга Тетяна  -10 клас

Гура Денис – 5 клас

Шульга Валерія – 6 клас

Кулинич Євгенія – 6 клас

Тополя Микола – 7 клас

Кузьома Владислав – 8 клас

МІНІСТЕРСТВО МИЛОСЕРДЯ

організація дозвілля дошкільнят

допомога людям похилого віку

охорона природи

догляд за пам’ятниками, меморіальними комплексами

Князєва Юлія - 9 клас

Горова Ярина – 8 клас

Одинець Роман – 7 клас

Шульга Ангеліна – 6 клас

Хілько Альбіна – 6 клас

Гусліста Альбіна – 5 клас

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Сайти
Сайт Президента України
Сайт Верховної Ради України Офіційний веб-сайт Міністерства освіти і науки Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти Портал Педагогічна преса Сайт відділу освіти Липоводоолинської РДА

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації
Google Meta

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz