Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 12.12.2019, 20:18

Синівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спільні заходи

Я люблю Україну!

У красі нетлінній, чарівній
Вона відкрила очі сині.
Лани й ліси вклонились їй - 
Воскреслій мрії – Україні

 

Такими ліричними поетичними рядками розпочалася  пізнавальна гра «Я люблю Україну», проведена 13 березня на базі Подільківської ЗОШ у рамках роботи Синівського освітнього округу. Конкурсну програму підготувала директор Подільківської ЗОШ, учитель української мови і літератури Кревсун О.О. Свою любов до Батьківщини, знання національної історії та культури демонстрували збірні команди навчальних закладів округу «Патріотки» та «Українські отамани». Здібності юних українців оцінювало журі у складі голови Синівського освітнього округу, директора Синівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Кулибаби А.П., директора Підставської ЗОШ І-ІІ ступенів  Супруна М.С., заступника директора з навчально-виховної роботи Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гущі Н.М., заступника директора з навчально-виховної роботи Подільківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ващенко О.Г.


Пізнавальна гра складалася з шести раундів: «Розминка», «Правопис», «Мовознавчий», «Видатні люди України», «Україна в цифрах». Учасники обох команд виявили неабияку активність, знання народних звичаїв, біографії видатних людей України. Уболівальники, учні Синівської, Подільківської та Підставської ЗОШ, морально підтримували гравців. Патріотичні пісні дарували всім присутнім подільківські школярі.


У результаті пізнавальної інтелектуальної гри перемогла збірна команда «Патріотки». Дівчат привітав голова Синівського освітнього округу Кулибаба А.П., вручив грамоти та призи.
Спільний захід Синівського освітнього округу сприяв патріотичному вихованню школярів, згуртуванню учнів трьох навчальних закладів.

 

 

Спільна екскурсія Синівського освітнього округу

Любов до своєї Батьківщини формується у школярів шляхом вивчення історичних та  культурних цінностей рідного краю.

У рамках Синівського освітнього округу 30 вересня була проведена спільна екскурсія до села Підставки. Ініціатором  даного заходу стала учителька географії Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Н. М. Ралко. Разом із семикласниками вона вирушила у похід до сусіднього села. Спочатку синівчани завітали до місцевої школи. Поспілкувалися з однолітками і відвідали краєзнавчу музейну кімнату. Екскурсоводи Альона Вандик і Богдан Клименко розповіли про історію виникнення села Підставки, головні віхи його розвитку та відомих односельців.

Наступною зупинкою туристів була Пам’ятка природи - відомі дуби Петра І. Затамувавши подих,  гості слухали цікаві легенди, що висвітлювали події давно минулих літ. Синівські школярі також побували біля історико-культурної пам’ятки – надгробної плити П. Ставицького – священнослужителя і засновника села, на кошти якого була побудована місцева церква.

На кінець екскурсії учні завітали на гостину до самобутньої майстрині Л. В. Роспоп. Ця творчо обдарована жінка добре вишиває, грає на баяні, прекрасно співає, у тому числі і власні пісні. Останнє її захоплення – розписує внутрішні стіни свого будинку.

Сповнені позитивними враженнями і збагачені новими знаннями синівські школярі повернулися додому. Пізнавальна екскурсія допомогла дітям глибше пізнати таємниці рідного краю, а найголовніше - знайти нових друзів.  

 

Л. Ловигіна, педагог-організатор

 

Козацькому роду нема переводу

 

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Синівського освітнього округу є популяризація, пропаганда та роз’яснення серед учнівської молоді переваг здорового способу життя та формування активної громадянської позиції.

Тому традиційно 14 жовтня, коли  наша держава відзначала День українського козацтва, було проведено спортивне дійство - змагання з міні-футболу. Заявки на участь у святі м’яча подали командами трьох шкіл: Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Подільківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Підставської ЗОШ І-ІІ ступенів. У ході зустрічі було зіграно 3 матчі. Справжній козацький гарт, витримку і жагу до перемоги показували юні футболісти. У результаті запеклої боротьби лідером стала команда «Поділля» Подільківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Другу сходинку зайняла команда «Старт» Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На третьому місці – команда «Ритм» Підставської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Вболівальники гаряче підтримували свої команди схвальними вигуками та оплесками.

 

Валерій Неділько, учень 10 класу,
очільник Міністерства спорту і туризму

 

Спільна екскурсія до обласного центру

 

 

  

19 листопада відбулася екскурсія учнів Синівського освітнього округу до обласного центру. Синівські та підставські школярі відвідали різні історичні куточки міста Суми. Розпочали подорож з Сумського національного аграрного університету. Там поринули у красу зимового саду, який був створений для відпочинку студентів. У ньому зібрані рослини різних кліматичних поясів світу: інжир, лимон, пальми, герань, хвойне дерево араухарія, фікуси, драцени, ігліца, циферус, шифлера та інші. «Кожна рослина має свій характер і можливості. Тому людині необхідно знати ці особливості», - пояснила екскурсовод. Окрасою зимового саду є люстра Чижевського, яка призначена для іонізації повітря, що позитивно впливає на здоров’я людини.

Цікавинки чекали на нас у віварії. Там під пильним наглядом студентів живуть коні, корови, кози, качки, павичі, куріпки, собаки, вівці. Особливу увагу дітей привернув поні, який відрізнявся норовливістю. А найцікавіше було знайомитися зі спортивним скакуном.

Далі ми попрямували до Сумського обласного краєзнавчого музею. Нині – це одна з найкрасивіших у місті пам’яток архітектури XIX ст. Потім побували у відділі природи, який розповідає про геологічну будову, корисні копалини, рельєф, клімат, грунти, водні ресурси, розмаїття рослинного і тваринного світу Сумської області. Тут викликали здивування учнів палеонтологічні знахідки.

Цікавими і різноманітними експонатами представлений відділ історії краю з найдавніших часів до кінця XIX ст. Нашій увазі пропонувалися унікальні знаряддя праці кам’яного віку, епохи бронзи, скіфського періоду, глиняний посуд різних часів і культур, зброя, прикраси. Середньовічна історія представлена матеріалами розкопок давньоруських та літописних міст краю: Путивля, Вира.

Окрема зала розповіла нам про матеріальну культуру та побут селян Сумщини кінця XIX – початку XX ст. У ній ми побачили інтер’єр селянської хати, знаряддя праці та вироби сільських майстрів, народний одяг, речі домашнього вжитку, ікони, скриню. Найхвилюючішим моментом відвідин краєзнавчого музею стала зала сучасної історії, де зібрані фотоматеріали, особисті речі активістів майдану та учасників АТО. Хвилиною мовчання ми вшанували пам'ять загиблих героїв Сумщини.

Далі на нас чекала оглядова екскурсія центральними вулицями міста. Родзинкою подорожі стали відвідини Спасо-Преображенського кафедрального собору.

Весела ігрова програма та безліч сюрпризів чекали на нас у МакДональдсі. І насамкінець ми завітали до універмагу «Київ» на роледром, а також у розважальний центр для дітей.

Поверталися додому стомлені, але з гарним настроєм та величезною кількістю позитивних емоцій.

Для нас, вимушених переселенців з Луганщини, ця екскурсія стала можливою лише завдяки небайдужій людині, нашому спонсору, директору ФГ «Обрій» В. О. Литвиненку. Ми дуже вдячні Віктору Олексійовичу за підтримку і турботу про нас!

 

Катерина Мерзлякова,
учениця 11 класу Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

 

Хто багато читає, той багато знає

 

 


Під таким девізом нещодавно був проведений спільний виховний захід Синівського освітнього округу – літературно-музична композиція «Книга – віконце у світ!» Учасниками святкового дійства стали учні 3-6 класів Синівської, Подільківської ЗОШ І–ІІІ ступенів, Підставської ЗОШ І–ІІ ступенів. На заході були присутні методист відділу освіти райдержадміністрації Мороз Л.В., бібліотекарі навчальних закладів Пось Н.В.,Савченко А.М.,Супрун Ю.В.

 

 Цікаво й емоційно, використовуючи мультимедійну презентацію, синівські школярі розповіли про народження книги, її довгий шлях становлення.
Учні Подільківської ЗОШ І–ІІІ ступенів та Підставської ЗОШ І–ІІ ступенів піснями і віршами прославили її величність Книгу.
Родзинкою виховного заходу стала інсценізація «Казка в гості кличе нас», яка викликала в учнів море позитивних емоцій.
На закінчення літературно-музичної композиції учасники заходу виконали Гімн книзі, обмінялися враженнями від прочитаних художніх творів та відвідали шкільну бібліотеку Синівської ЗОШ І –ІІІ ступенів.

 

 

Наталія Гуща, заступник директора
з навчально-виховної роботи
Синівської ЗОШ І –ІІІ ступенів
 
 
 
Чарівний світ новорічної казки
 
 

5 січня відбулася спільна екскурсія Синівського освітнього округу до міста Суми під керівництвом Н.В. Пось і А.М. Савченко, учителів початкових класів Синівської  та Подільківської ЗОШ. 


Для 23 школярів ця поїздка стала справжнім різдвяним подарунком. Діти переглянули музичну казку-феєрію «Новорічні пригоди Котигорошка» в Сумському академічному театрі драми та музичної комедії імені М. С. Щепкіна.  Та на цьому святкова мандрівка не закінчилася. Учні побували також у Сумському краєзнавчому музеї, Спасо-Преображенському соборі, здійснили оглядову екскурсію містом. На сам кінець усі поринули у захоплюючий світ розваг у МакДональдсі .

Святкова атмосфера, прикрашені ялинки, Дід Мороз і Снігуронька та господиня року – Коза, північні білі ведмеді, сніговики, гарні солодкі подарунки, веселощі і чудовий настрій залишаться у дитячих спогадах. 

 

Ельвіра Микитенко, учениця 10 класу.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Сайти
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти Портал Педагогічна преса Сайт відділу освіти Липоводоолинської РДА

Портал районних рад України - RAYRADA.ORG.UA
Портал веб-сайтів сільських рад України - RADA.ORG.UA
Портал Районних Державних Адміністрацій України - RDA.ORG.UA
Веб-сайти: сіл, селищ, міст України - RAYON.ORG.UA

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz